Nasz profil na Facebook
Wykaz dróg publicznych na terenie Miasta Gdańska
Nr Kolejny:0

Wykaz dróg publicznych na terenie Miasta Gdańska z podziałem na:

 

Drogi gminne

Nazwa ulicy

 

11 Listopada

 

3 Brygady Szczerbca

Antoniego

Abrahama

Karola

Adwentowicza

 

Afrodyty

 

Agrarna

 

Akacjowa

 

Aksamitna

 

Akwenowa

 

Aldony

 

Altanki

 

Ametystowa

Christiana

Andersena

 

Andromedy

 

Angielska Grobla

Krzysztofa

Arciszewskiego

 

Arkońska

 

Asesora

Adama

Asnyka

 

Astronautów

 

Augustowska

 

Azaliowa

 

Azymutalna

Grażyny

Bacewicz

Jana Sebastiana

Bacha

K. Kamila

Baczyńskiego

Wacława

Balcerskiego

 

Bałtycka

 

Banińska

 

Barokowa

 

Bartka

 

Bastion św. Elżbiety

 

Batalionów Chłopskich

Jana

Bażyńskiego

 

Begoniowa

 

Belgradzka

Franciszka

Bellinga

Józefa

Bema

 

Benzynowa

 

Bereniki

Konstantego

Bergiela

 

Betoniarzy

 

Biała

 

Białostocka

 

Białowieska

Władysława

Biegańskiego

 

Bielańska

Edmunda

Biernackiego

 

Bieszczadzka

 

Biologiczna

 

Biskupia

 

Bitwy Oliwskiej

 

Bitwy pod Lenino

 

Biwakowa

 

Bliska

 

Blizowa

 

Bluszczowa

 

Błękitna

 

Błońska

 

Bobrowa

 

Boczna

Wojciecha

Bogusławskiego

 

Bohaterów Getta Warszawskiego

Franciszka

Bohomolca

 

Borkowska

 

Borsucza

 

Bosmańska

 

Botaniczna

 

Braci Majewskich

 

Bratki

Władysława

Broniewskiego

 

Browarna

Jana

Brożka

 

Brukowa

 

Brygidki

 

Brylantowa

Jana

Brzechwy

 

Brzegi

 

Brzeźnieńska

 

Brzoskwiniowa

 

Brzozowa

Mariana

Buczka / Styp-Rekowskiego Jana

 

Bukowa

Bronisława

Bukowskiego

 

Bulońska

 

Bursztynowa

 

Bysewska

 

Bystrzycka

 

Bytowska

 

Bzowa

 

Cedrowa

 

Ceglana

 

Cementowa

 

Centaura

Floriana

Ceynowy

Tytusa

Chałubińskiego

 

Chełmińska

Józefa

Chełmońskiego

 

Chirona

 

Chlebnicka

 

Chłodna

 

Chmielna

Józefa

Chociszewskiego

Karola

Chodkiewicza

Daniela

Chodowieckiego

Fryderyka

Chopina

 

Chwaszczyńska

 

Ciasna

 

Cicha

Władysława

Cieszyńskiego

 

Cisowa

 

Cmentarna

 

Cygańska Góra

 

Cyprysowa

 

Czajki

 

Czarna

Stefana

Czarnieckiego

Tadeusza

Czarnowskiego

 

Czereśniowa

 

Czerwcowa

 

Czerwony Dwór

 

Czopowa

Zygmunta

Czubińskiego

 

Czyżyków

Mieczysławy

Ćwiklińskiej

 

Daleka

 

Daliowa

 

Damroki

Jana

Dantyszka

 

Danusi

 

Darłowska

 

Daru Pomorza

 

Darżlubska

 

Dąbrówki

gen.

de Gaulle`a

Jana

Dekerta

 

Deotymy

Jarosza H.

Derdowskiego

 

Dębinki

 

Dębowa

Karola

Dickensa

Arenda

Dickmana

 

Długa

 

Długa Grobla

 

Długi Targ

 

Długie Ogrody

 

Długie Pobrzeże

Jana

Długosza

Romana

Dmowskiego

 

Dobra

Antoniego

Dobrowolskiego

 

Dojazdowa

 

Dokerów

 

Doki

 

Dolna

 

Dolne Migowo

 

Dolne Młyny

Ignacego

Domeyki

Witolda

Doroszewskiego

Marcina

Dragana

 

Drawska

 

Drożyny

 

Drużyn Strzeleckich

 

Drwęcka

Michała

Drzymały

Stanisława

Dubois

 

Dulkowa

Ksawerego

Dunikowskiego

 

Dworcowa

 

Dworkowa

 

Dylinki

 

Dyrekcyjna

 

Dywizji Wołyńskiej

 

Dziana

 

Dzielna

Jana

Dziewanowskiego

 

Dzwonki

 

Dźwigowa

 

Elewów

 

Elżbietańska

 

Fabryczna

Daniela

Fahrenheita

Jeremiasza

Falck Polonusa

 

Falista

 

Falowa

gen. Augusta Emila

Fieldorfa

 

Filaretów

 

Filomatów

 

Fiołkowa

Grzegorza

Fitelberga

 

Flisacka

 

Floriańska

marsz. Ferdynanda

Focha

Aleksandra

Fredry

 

Fromborska

 

Fundacyjna

 

Fundamentowa

 

Gajowa

 

Galaktyczna

Iwo

Galla

Konstantego Ildefonsa

Gałczyńskiego

 

Garbary

 

Garczyńska

 

Garncarska

 

Gazownicza

 

Gdańskiego Kolejarza

 

Gdyńskich Kosynierów

 

Gerwazego

gen. Antoniego

Giełguda

Maksymiliana

Gierymskiego

Michała

Glinki

 

Głęboka

 

Głogowska

 

Głucha

 

Gnieźnieńska

 

Gnilna

 

Gołębia

 

Gołuńska

Mikołaja

Gomółki

Wiktora

Gomulickiego

 

Goplańska

 

Gostyńska

Seweryna

Goszczyńskiego

 

Goszyńska

 

Gościnna

 

Gotycka

 

Goździkowa

 

Góralska

 

Górecka

ks. Mariana

Góreckiego

 

Górka

 

Górna

 

Górnicza

Kazimierza

Górskiego

 

Górzysta

 

Grabowa

 

Gradowa

 

Grażyny

 

Grobla I

 

Grobla II

 

Grobla III

 

Grobla IV

 

Grodza Kamienna

 

Grodzieńska

 

Grodzka

 

Gronostajowa

Artura

Grottgera

Andrzeja

Grubby

 

Grudziądzka

 

Gryfa Pomorskiego

Aleksandra

Gryglewskiego

 

Grząska

 

Grzegorza z Sanoka

 

Grzybowa

 

Gustkowicza                    plac

 

Gwiazda Morza

Tadeusza

Gwiazdowskiego

 

Gwiaździsta

 

Handlowa

prof. Stefana

Hausbrandta

Stanisława

Hebanowskiego

 

Helska

 

Herbowa

 

Heweliusza

Ludwika

Hirszfelda

Józefa

Hoene-Wrońskiego

 

Hokejowa

 

Hołdu Pruskiego

 

Horeszków

 

Hoża

mjr

Hubala

 

Hucisko

Jana

Husa

 

Husytów

 

I Brygady

 

II Brygady

 

Ikara

 

Iławska

 

Iłowa

 

Inspektorska

 

Instalatorów

 

Inwalidów Wojennych       plac

 

Inżynierska

Henryka Hubertusa

Jabłońskiego

 

Jachtowa

 

Jacka Soplicy

 

Jaglana

 

Jałmużnicza

 

Jankiela

 

Jantarowa

Stefana

Jaracza

 

Jarowa

 

Jarzębinowa

 

Jasia i Małgosi

 

Jasieńska

 

Jaskółcza

 

Jasna

 

Jastrzębia

 

Jaśminowa

 

Jaśminowy Stok

 

Jaworowa

 

Jednorożca

 

Jelenia

 

Jeleniogórska

 

Jelinki

 

Jesienna

 

Jesionowa

 

Jeziorowa

 

Jodłowa

 

Jodowa

 

Jowisza

 

Junacka

 

Junony

 

Juraty

 

Kacza

 

Kaczeńce

 

Kadetów

 

Kaletnicza

 

Kalinowa

 

Kamienna Grobla

 

Kampinoska

 

Kanałowa

 

Karkonoska

Mieczysława

Karłowicza

 

Karmelicka

 

Karpacka

 

Karpia

 

Kartuska

Jana

Kasprowicza

 

Kasztanowa

 

Kaszubska

 

Katarzynki

 

Kaznodziejska

 

Kątowa

 

Kempingowa

Wojciecha

Kętrzyńskiego

 

Kielecka

Jana

Kiepury

Zdzisława

Kieturakisa

Jana

Kilińskiego

Stefana

Kisielewskiego

 

Klesza

 

Klimatyczna

 

Klonowa

Sebastiana

Klonowicza

 

Kładki

 

Kłopot

 

Kłosowa

 

Kmieca

 

Kminkowa

Jana

Kochanowskiego

 

Kocurki

 

Koksowa

 

Kolarska

Oskara

Kolberga

 

Kolbudzka

 

Kolejarzy

 

Kolejowa

 

Kolonia Anielinki

 

Kolonia Jordana

 

Kolonia Mysia

 

Kolonia Ochota

 

Kolonia Orka

 

Kolonia Postęp

 

Kolonia Praca

 

Kolonia Przyszłość

 

Kolonia Studentów

 

Kolonia Uroda

 

Kolonia Wyżyny

 

Kolonia Zaranie

 

Kolonia Zręby

 

Kolonia Żeńcy

 

Kolonijna

Hugo

Kołłątaja

Mariana

Kołodzieja

 

Kołodziejska

 

Komandorska

Bronisława

Komorowskiego             

Stanisława

Konarskiego

Marii

Konopnickiej

 

Konrada Wallenroda

 

Konstelacji

 

Konwalii

 

Kopalniana

Mikołaja

Kopernika

Janusza

Korczaka

 

Kormoranów

 

Korsarzy

Konrada

Korzeniowskiego

 

Korzenna

 

Kosmonautów

Juliusza

Kossaka

 

Kościelna

 

Kościerska

Józefa

Kotarbińskiego

 

Kotwiczników

 

Kowalska

 

Kozia

Jana

Kozietulskiego

 

Koziorożca

 

Krajeńska

 

Kramarska

 

Krańcowa

 

Krasnoludków

Józefa

Kraszewskiego

 

Kraśnięta

Franciszka

Kręckiego

 

Kręta

 

Krosienka

 

Krosna

 

Krowia

 

Krowoderska

 

Królikarnia

 

Królowej Jadwigi

 

Krótka

 

Krucza

Leona

Kruczkowskiego / Matuszewskiego Ignacego

 

Krylowa

 

Krynicka

 

Kryniczna

 

Kryształowa

Lucyny

Krzemienieckiej

 

Krzemowa

 

Krzywa

Bolesława

Krzywoustego

 

Księdza Robaka

 

Księża                             plac

 

Księżycowa

Franciszka

Kubacza

 

Kubusia Puchatka

 

Kujawska

Stanisława

Kunickiego

 

Kupały

 

Kupiecka

 

Kurierów AK

 

Kurkowa

Karola

Kurpińskiego

 

Kurza

Ignacego

Kurzyńskiego

 

Kuszników

 

Kuśnierska

 

Kutnowska

Eugeniusza

Kwiatkowskiego

 

Kwietna

 

Lastadia

 

Latarniana

 

Lawendowa

 

Lazurowa

 

Lecha

Pokoleń

Lechii Gdańsk

Konrada

Leczkowa

 

Legnicka

 

Lektykarska

Joachima

Lelewela

Stanisława

Lema

Antoniego

Lendziona

Gotfryda

Lengnicha

 

Leszczynowa

 

Leszczyńskich

 

Leszka Białego

 

Leśna

 

Leśna Góra

 

Leśny Stok

 

Letnia

 

Letnicka

 

Letniskowa

 

Lęborska

Alfa

Liczmańskiego

 

Lilii Wenedy

 

Liliowa

Samuela

Lindego

 

Lipce

Karola

Lipińskiego

 

Lipowa

Romana

Lipowicza

 

Lisia Grobla

 

Listki

 

Litewska

 

Lotników Polskich

 

Lubczykowa

 

Lubelska

 

Lublewska

 

Lubowidzka

 

Lubuska

 

Ludowa

 

Lwowska

 

Łabędzia

 

Łamana

 

Łapińska

 

Ławnicza

 

Łęczycka

 

Łęgi

 

Łosia

 

Łowców

 

Łozy

 

Łucznicza

Ignacego

Łukasiewicza

 

Łużycka

 

Macieja

 

Macierzy Szkolnej

Antoniego

Madalińskiego

Ferdynanda

Magellana

 

Magnoliowa

ks. Jana

Majdera

Aleksandra

Majkowskiego

 

Majowa

 

Maki

Kornela

Makuszyńskiego

 

Malborska

Jacka

Malczewskiego

Stanisława

Małachowskiego

Witolda

Małcużyńskiego

 

Małoogrodowa

 

Manifestu Połanieckiego

 

Mariacka

 

Marii Ludwiki

 

Maryli

 

Maszynowa

 

Matemblewska

 

Matki Polki

 

Mazowiecka

Józefa

Mehoffera

Janusza

Meissnera

 

Menonitów

 

Merkurego

 

Metalowców

 

Meteorytowa

 

Mewy

 

Miałki Szlak

 

Michałki

Piotra

Michałowskiego

Antoniego

Michny

 

Miedziana

Ludwika

Mierosławskiego

 

Mieszczańska

 

Mieszka I

 

Międzygwiezdna

 

Migowska

Bernarda

Milewskiego

Bernarda

Milskiego

 

Miła

 

Miłosna

 

Minogi

 

Miodowa

Stefana

Miraua

 

Młodzieży Polskiej

 

Młyńska

 

Mniszki

 

Modrzewiowa

Andrzeja

Modrzewskiego

 

Mokra

Stanisława

Moniuszki

 

Montażystów

 

Morawska

 

Morenowa

 

Morska

 

Mostek

 

Motławska

Wolfganga

Mozarta

Krzysztofa

Mrongowiusza

 

Mściwoja II

 

Mydlarska

 

Mylna

 

Myśliborska

 

Myśliwska

 

Na Ostrowiu

 

Na Piaskach

 

Na Stępce

 

Na Stoku

 

Na Wzgórzu

 

Na Zaspę

 

Na Zboczu

 

Nad Brzegiem

 

Nad Jarem

 

Nad Starą Radunią

 

Nad Stawem

 

Nadmorska

 

Nadwiślańska

 

Nadwodna

 

Naftowa

 

Nakielska

 

Narciarska

 

Narewska

 

Narwicka

 

Nawigatorów

Augustyna

Necla

 

Nidzicka

 

Nieborowska

 

Niecała

Mieczysława

Niedziałkowskiego

 

Niedźwiednik

 

Niegowo

 

Niegowska

Juliana

Niemcewicza

 

Niezapominajek

 

Niska

 

Niwki

Stanisława

Noakowskiego

Piotra

Norblina

 

Notecka

 

Nowa

 

Nowe Ogrody

 

Nowiec

 

Nowiny

 

Nowogródzka

 

Nowomiejska

 

Nowotna

Feliksa

Nowowiejskiego

 

Nowy Świat

 

Obotrycka

 

Obrońców Poczty Polskiej plac

 

Odrzańska

 

Ofiar Grudnia '70

 

Ogarna

Michała

Ogińskiego

 

Ogrodowa

Romana i Apolonii

Ogryczaków

 

Ojcowska

 

Okólna

 

Okrąg

 

Okrętowa

Stefana

Okrzei

 

Oksywska

gen. Leopolda

Okulickiego

 

Olchowa

 

Olejarna

 

Olimpijska

Karola

Olszewskiego

 

Olsztyńska

 

Ołowianka

 

Opłotki

 

Oriona

Władysława

Orkana

 

Orla

 

Orląt Lwowskich

 

Orłowska

Aleksandra

Orłowskiego

 

Ornitologów

plac

Oruński

 

Orzechowa

Elizy

Orzeszkowej

 

Osiedle

 

Osiedlowa

 

Osiek

Juliusza

Osterwy

Jana

Ostroroga

Róży

Ostrowskiej

 

Ostróżki

 

Ostrzycka

 

Osty

 

Otago

 

Otomińska

 

Otwarta

 

Owczarnia

 

Owsiana

 

Pachołów

 

Pagórkowa

 

Pana Tadeusza

Władysława

Paneckiego

 

Panieńska

Józefa

Pankiewicza

 

Pańska

 

Parkingowa

 

Parkowa

 

Parterowa

 

Pasieczna

Jana Chryzostoma

Paska

Ludwika

Pasteura

Joachima

Pastoriusza

 

Pawia

Stanisława

Pawłowskiego

 

Pegaza

 

Pelplińska

 

Perseusza

Jana

Pestalozziego

 

Piaskowa

 

Piekarnicza

 

Pienińska

 

Piesza

Szczepana

Pileckiego

 

Piłkarska

 

Piotrkowska

Grzegorza

Piramowicza

 

Piwna

 

Piwonii

 

Planetarna

Emilii

Plater

 

Platynowa

 

Plutona

 

Płocka

 

Płońska

 

Płowce

Władysława

Pniewskiego

 

Po Schodkach

 

Pobiedzisko

 

Pocztowa

 

Poczty Gdańskiej

 

Podbielańska

 

Podchorążych

 

Podgarbary

 

Podhalańska

 

Podjazd

 

Podkarpacka

 

Podkomorzego

 

Podkramarska

Zbigniewa

Podleckiego

 

Podstoczna

 

Podzamcze

 

Pogodna

 

Pohulanka

Wincentego

Pola

 

Poleska

 

Politechniczna

 

Polna

 

Polskiego Czerwonego Krzyża

 

Połęże

 

Południowa

księcia Józefa

Poniatowskiego

 

Pończoszników

 

Popradzka

 

Poprzeczna

 

Portowców

 

Potęgowska

Aleksandra

Potyrały

 

Powalna

 

Powroźnicza

 

Powstańców Wielkopolskich

 

Poznańska

 

Pożarnicza

 

Pólnicy

 

Północna

 

Profesorska

 

Promienista

 

Prosta

 

Protazego

 

Próżna

Bolesława

Prusa

 

Przebiśniegowa

 

Przegalińska

 

Przełom

 

Przemian

 

Przemyska

 

Przesmyk

 

Przędzalnicza

 

Przy Torze

 

Przybrzeżna

Stanisława

Przybyszewskiego

 

Przyjaciół

 

Przyjemna

 

Przyokopowa

 

Przyrodników

 

Przytulna

 

Przywidzka

Wincentego

Pstrowskiego / Lenarciaka Henryka

 

Pszenna

 

Ptasia

 

Pucka

Kazimierza

Pułaskiego

 

Pusta

Aleksandra

Puszkina

Mariana

Raciborskiego

 

Racławicka

 

Radiowa

 

Radna

 

Radosna

 

Radunicka

 

Raduńska

 

Rakietowa

Stefana

Ramułta

 

Reduta Dzik

 

Reduta Miejska

 

Reduta Miś

 

Reduta Wilk

 

Reduta Wyskok

 

Reduta Żbik

 

Refektarska

 

Reformacka

 

Regatowa

Mikołaja

Reja

 

Rejenta

Tadeusza

Rejtana

 

Rekowska

 

Relaksowa

 

Remusa

 

Renesansowa

Właysława

Reymonta

 

Robotnicza

Henryka

Rodakowskiego

 

Rodzinna

ks. Franciszka

Rogaczewskiego

 

Rolna

 

Romańska

Eugeniusza

Romera

 

Rosiczki

 

Rozłogi

 

Rozwojowa

 

Równa

 

Różana

 

Różany Stok

Ludomira

Różyckiego

 

Rufowa

Zygmunta

Rumla

 

Rybackie Pobrzeże

 

Rybaki Dolne

 

Rybaki Górne

Jana

Rybińskiego

 

Rybitwy

 

Rybna

 

Rycerska

Ludwika

Rydygiera

Aleksandra

Rylkego

 

Rysia

 

Rzeczna

 

Rzepichy

 

Rzeźnicka

 

Rzęsna

 

Sadowa

 

Salwator

 

Sambora

 

Sandomierska

 

Saneczkarska

 

Sanocka

 

Saperów

 

Sarnia

 

Sasankowa

 

Saturna

 

Sąsiedzka

Artura

Schopenhauera

Roberta

Schumana

 

Secesyjna

Stefanii

Sempołowskiej

 

Serbska

 

Serdeczna

Mariana

Seredyńskiego

prof. Michała

Siedleckiego

 

Sielska

Henryka

Siemiradzkiego

Henryka

Sienkiewicza

 

Sienna Grobla

 

Sieroca

 

Sierpowa

aleja gen. Władysława

Sikorskiego

 

Sitowie

 

Skarpowa

 

Skiby

Marii

Skłodowskiej-Curie

 

Skrajna

 

Słodowników

 

Słomiana

 

Słoneczna

 

Słoneczna Dolina

 

Słonecznikowa

Juliusza

Słowackiego (od Trawki do Chrzanowskiego)

 

Słowiańska

 

Słowików

 

Słupska

 

Smęgorzyńska

 

Smętna

 

Smoleńska

 

Smolna

 

Smugowa

 

Snycerzy

 

Sobieszewska

 

Sobolowa

 

Sobótki

 

Sochaczewska

 

Sokola

 

Solec

 

Solidarności plac

Jana

Solikowskiego

Ludwika

Solskiego

Stanisława

Sołdka / Szałocha Kazimierza

 

Sołecka

 

Sopocka

 

Sosnowa

Kazimierza

Sośnickiego

 

Sowia

gen. Józefa

Sowińskiego

 

Spadzista

 

Spichrzowa

 

Spokojna

 

Sportowa

 

Srebrna

 

Srebrniki

 

Stajenna

 

Stalowa

 

Stara Twierdza

 

Stare Domki

 

Starodworska

 

Starowiejska

 

Starowiślna

 

Stary Dwór

Stanisława

Staszica

 

Stągiewna

 

Steczka

 

Sternicza

 

Stępkarska

 

Stężycka

 

Stoczniowców

 

Stogi

 

Stokłosy

 

Stokrotki

 

Stolema

 

Stolnika

 

Straganiarska

 

Strajku Dokerów

Jana

Strakowskiego

 

Stroma

Andrzeja

Struga

 

Strzelców Karpackich

 

Strzelecka

 

Sucha

 

Sukiennicza

 

Sulmińska

 

Suwalska

 

Swojska

ks. Bernarda

Sychty

Tadeusza

Sygietyńskiego

 

Sympatyczna

Władysława

Syrokomli

 

Szafarnia

Władysława

Szafera

 

Szafranowa

 

Szalupowa

 

Szara

 

Szarotki

 

Szczęśliwa

 

Szczygla

 

Szczytników

 

Szermiercza

 

Szeroka

 

Szewska

 

Szklana Huta

 

Szklary

 

Szkocka

 

Szmaragdowa

Lubomira

Szopińskiego

 

Szopy

 

Szpaki

 

Szpitalna

 

Szuwary

 

Szybowcowa

Karola

Szymanowskiego

 

Szymbarska

 

Szynszylowa

 

Ścieżki

 

Śląska

 

Śluza

 

Śmigłowa

Braci

Śniadeckich

 

Śnieżna

 

Św. Barbary

 

Św. Brata Alberta

 

Św. Ducha

 

Św. Piotra

 

Św. Trójcy

 

Świbnieńska

 

Świdnicka

 

Świerkowa

 

Świętojańska

 

Świętopełka

 

Świtezianki

 

Taborowa

 

Tama Pędzichowska

 

Tamka

 

Tandeta

 

Tarasy

 

Tarcice

 

Targ Drzewny

 

Targ Maślany

 

Targ Rakowy

 

Targ Rybny

 

Targ Węglowy

 

Targowa

 

Tarniny

 

Tartaczna

 

Tatrzańska

 

Teatralna

 

Teleskopowa

 

Telewizyjna

Leonida

Teligi

 

Telimeny

 

Tenisowa

Kazimierza

Tetmajera

 

Tęczowa

 

Tkacka

 

Tobiasza

 

Tokarska

 

Tolkmicka

 

Topazowa

 

Topolowa

 

Towarowa

 

Trakt Św. Wojciecha (numery adresowe od 407 do 485)

 

Trałowa

 

Transportowców

 

Trapowa

 

Trawki

 

Trubadurów

 

Tuchomska

 

Tulipanów

 

Turzycowa

Juliana

Tuwima

 

Twarda

Tadeusza

Tylewskiego

 

Tysiąclecia

 

U Furty

 

Ubocze

 

Ugory

 

Ujeścisko

 

Ukośna

 

Ukryta

Jana

Uphagena

 

Uranowa

 

Urocza

 

Urwista

 

Ustronie

 

Uzdrowiskowa

 

VII Dwór

Ryszarda

Wagnera

 

Wajdeloty

 

Walecznych

 

Wałowy plac

 

Wapiennicza

 

Wartka

Ludwika

Waryńskiego

 

Warzywnicza

Józefa

Wassowskiego / Walentynowicz Anny

 

Wawelska

 

Wąskotorowa

Stanisława

Wąsowicza

 

Wąwóz

Jakuba

Wejhera

 

Wełniarska

Tadeusza

Wendy

 

Wenus

 

Wesoła

 

Węglarska

 

Węgorzowa

 

Węsierska

 

Widlińska

 

Wielkopolska

 

Wielopole

Józefa

Wieniawskiego

 

Wierzbowa

 

Wiesława

 

Wieżycka

 

Więcierze

 

Wilanowska

 

Wileńska

 

Wilgi

płk.

Wilka-Krzyżanowskiego

 

Wilków Morskich

 

Willowa

 

Winnicka

 

Winogronowa

 

Wiosłowa

 

Wiosny Ludów

 

Wiślna

 

Wiśniowa

Stanisława

Witkiewicza

Wincentego

Witosa

 

Władysławowska

 

Własna Strzecha

 

Włóczników

 

Wodna

 

Wodopój

 

Wojskiego

 

Wołyńska

Stanisława

Worcella

 

Wrocławska

 

Wronia

bpa Andrzeja

Wronki

Zygmunta

Wróblewskiego

 

Wrzeszczańska

 

Wrzosy

 

Wschodnia

 

Wspornikowa

 

Wspólna

 

Współczesna

gen. Józefa

Wybickiego plac

 

Wyciąg

Leona

Wyczółkowskiego

 

Wydmy

 

Wygon

 

Wypoczynkowa

 

Za Murami

 

Zabłotna

 

Zabytkowa

 

Zacisze

 

Zacna

 

Zagony

 

Zagórna

 

Zagroble

 

Zagrodowa

 

Zajęcza

 

Zakole

 

Zakoniczyńska

 

Zakopiańska

 

Zakosy

 

Zalesie

 

Załogowa

Ludwika

Zamenhofa

 

Zamiejska

 

Zamknięta

 

Zamkowa

 

Zamojska

Mariusza

Zaruskiego

 

Zaścianek

 

Zatokowa

Księdza Józefa

Zator Przytockiego

 

Zaułek św. Bartłomieja

 

Zawiejska

 

Zawiszy Czarnego

 

Zawodzie

 

Zbąszyńska

 

Zbieżna

 

Zbyszka z Bogdańca

 

Zbytki

 

Zdrojowa

 

Zebrań Ludowych             plac

Aleksandra

Zelwerowicza

 

Zenitowa

 

Zeusa

 

Zgody I

 

Zgody II

 

Zielna

 

Zielona

 

Zielone Wzgórze

 

Zielonoogórska

 

Zielony Stok

 

Zielony Trójkąt

 

Ziemowita

 

Zimna

 

Złota

 

Złota Karczma

 

Złotników

 

Zosi

Franciszka

Zubrzyckiego / Selmanowicza Feliksa "Zagończyka"

 

Zuchów

 

Związkowa

 

Zwierzyniecka

 

Zygmunta Augusta

 

Źródlana

 

Żabi Kruk

 

Żabia

 

Żaglowa

 

Żaków

 

Żarnowiecka

 

Żeglarska

Władysława

Żeleńskiego

Stefana

Żeromskiego

 

Żniwna

 

Żołnierska

 

Żubrowa

 

Żukowska

 

Żuławska

 

Żurawia

 

Żytnia

 

Żywiecka

 

Drogi powiatowe

Nazwa ulicy

 

3 Maja

Jana

Augustyńskiego

 

Bajki

 

Barniewicka

Stefana

Batorego

Ludwika

Beethovena

Maurycego

Beniowskiego

gen.

Bora Komorowskiego

 

Braci Lewoniewskich

 

Bracka

 

Budowlanych

 

Chłopska

Bolesława

Chrobrego

Bernarda

Chrzanowskiego

 

Cienista

 

Cystersów

 

Czarny Dwór

Józefa

Czyżewskiego

gen. Henryka

Dąbrowskiego

 

Dąbrowszczaków / Kaczyńskiego Lecha Prezydenta

 

Do Studzienki

 

Dolna Brama

Leona

Droszyńskiego

 

Dworska

gen. Józefa

Fiszera

 

Gdańska

 

Gęsia

 

Gospody

aleja gen. Józefa

Hallera

Aleja Vaclava

Havla

Franciszka

Hynka

 

Igielnicka

 

Jabłoniowa

 

Jagiellońska

aleja

Jana Pawła II

 

Jaśkowa Dolina

 

Jelitkowska

Jana

Kanapariusza

 

Kapliczna

 

Kaprów

 

Karwieńska

 

Kępna

 

Kliniczna

 

Klukowska

 

Kołobrzeska

Tadeusza

Kościuszki

Ignacego

Krasickiego

 

Ku Ujściu

aleja

Legionów

Teofila

Lenartowicza

 

Łagiewniki

 

Łanowa

 

Łąkowa

 

Łostowicka

 

Łowicka

 

Łódzka

Jana

Matejki

 

Mazurska

Adama

Mickiewicza

 

Miedza

Leona

Miszewskiego

 

Modra

 

Mostowa

 

Na Szańcach

Gabriela

Narutowicza

 

Niepołomicka

 

Nowatorów

 

Nowolipie

 

Obrońców Westerplatte

 

Obrońców Wybrzeża

 

Obywatelska

 

Okopowa (od Toruńskiej do Augustyńskiego)

 

Olszyńska

 

Opacka

 

Partyzantów

 

Piastowska

 

Piecewska

Aleja Macieja

Płażyńskiego

 

Pod Zrębem

 

Podleśna

 

Podmłyńska

 

Podwale Staromiejskie

 

Pokładowa

 

Polanki

 

Pomorska

ks.Jerzego

Popiełuszki

 

Potokowa

 

Powstańców Warszawskich

 

Przetoczna

 

Radarowa

 

Rajska

Franciszka

Rakoczego

 

Rybacka

aleja

Rzeczypospolitej

Franciszka

Schuberta

 

Sienna

 

Siennicka

Mariana

Smoluchowskiego

Jana

Sobieskiego

 

Sówki

 

Spadochroniarzy

 

Stara Stocznia

 

Stolarska

Wilhelma

Stryjewskiego

 

Subisława

 

Szczecińska

 

Toruńska

Romualda

Traugutta

 

Trzy Lipy

 

Uczniowska

 

Wałowa

 

Warszawska

 

Wczasy

 

Wielkie Młyny

 

Wita Stwosza

 

Wodnika

aleja

Wojska Polskiego

 

Wosia Budzysza

 

Wróbla

Stanisława

Wyspiańskiego

 

Wyzwolenia

 

Zaroślak

 

Zawodników

Aleja

Żołnierzy Wyklętych (od Grunwaldzkiej do Hynka)

 

Drogi wojewódzkie

Nazwa ulicy

aleja

Armii Krajowej

 

Błędnik

Mieczysława

Boguckiego

 

Elbląska

aleja

Grunwaldzka

 

Kielnieńska

 

Małomiejska

 

Opata Jacka Rybińskiego

 

Podmiejska

 

Podwale Przedmiejskie

Juliusza

Słowackiego (od Port Lotniczy do Trawki)

 

Spacerowa

 

Starogardzka

 

Stary Rynek Oliwski

 

Świętokrzyska

 

Turystyczna

aleja

Zwycięstwa

Aleja

Żołnierzy Wyklętych (od Trawki do Grunwaldzkiej)

 

Drogi krajowe

Nazwa ulicy

 

Jana z Kolna

 

Kartuska

 

Marynarki Polskiej

 

Okopowa

 

Oliwska

 

Podwale Grodzkie

 

Przemysłowa

 

Rybołowców

mjr Henryka

Sucharskiego

 

Trakt Św. Wojciecha

 

Wały Jagiellońskie

 

Wały Piastowskie

 

Władysława IV

 

Wolności


Lista załączników:
Wykaz dróg gminnych [477289 bajtów]
Wykaz dróg krajowych [176862 bajtów]
Wykaz dróg powiatowych [201784 bajtów]
Wykaz dróg wojewódzkich [180135 bajtów]
 

Polecamy:

aleja lipowa

email: info@gzdiz.gda.pl
©2010-2017 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni