Nasz profil na Facebook
Aktualności
Utrudnienia w dostępie do parkingu przy ul. Czarny Dwór

W niedzielę 15 lipca 2018 r., w związku z odbywającą się imprezą Triathlon Gdańsk, wystąpią utrudnienia w korzystaniu z parkingu nadmorskiego przy ul. Czarny Dwór. Potrwają one w godz. 8.30 – 12.00.

Z uwagi na czasowe zamknięcie dla ruchu ul. Czarny Dwór, po której przebiega trasa organizowanego przez Gdański Ośrodek Sportu Triathlonu Gdańsk, nie będzie możliwy wjazd na parking, znajdujący się przy wspomnianej ulicy. Kierowcy, którzy wcześniej pozostawią swoje auta na parkingu, będą natomiast mogli z niego wyjechać w miarę możliwości w przerwach między startującymi zawodnikami.

Jednocześnie informujemy, iż korzystanie z parkingu przy ul. Czarny Dwór jest płatne przez siedem dni w tygodniu w godz. 9.00 - 17.00. W związku z tym pozostawienie pojazdu na parkingu w tych godzinach wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 5 zł. niezależnie od czasu postoju. Przypominamy również, iż opłatę za postój w godz. 9.00 – 17.00 należy wnieść przy wjeździe na parking. Z kolei w przypadku, gdy samochód został zaparkowany w godzinach 17.00 – 9.00, a wyjazd następuje po godz. 9.00 opłata pobierana jest przy wyjeździe.

Przypominamy, że Parkingi Nadmorskie funkcjonują jeszcze w innych lokalizacjach poza ul. Czarny Dwór w Brzeźnie. Pozostałe lokalizacje: Gdańsk Jelitkowo ul. Błękitna i ul. Kapliczna oraz Stogi ul. Nowotna.


 

Polecamy:

aleja lipowa

email: info@gzdiz.gda.pl
©2010-2017 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni