Nasz profil na Facebook
Aktualności
!Konkurs Balkony 2017

Właśnie wystartowała kolejna edycja konkursu na najpiękniejszy gdański balkon. W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć jego zakres o przedogródki znajdujące się przed budynkami wielorodzinnymi, które bardzo często są równie pięknie zagospodarowane jak balkony. Teraz również osoby mieszkające na parterach, nie posiadające balkonów, ale mające zapał do ogrodnictwa będą mogły wziąć udział w konkursie.

Jak wziąć udział w konkursie?

1.       Przeczytaj regulamin konkursu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dokumenty do pobrania poniżej.

2.       Wykonaj max. 5 zdjęć swojego balkonu lub przedogródka. Pokaż swoją aranżację widzianą z zewnątrz budynku oraz od środka.

3.       Zdjęcia oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy prześlij na adres: balkon@gzdiz.gda.pl lub pocztą na adres: Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36, 80-254 Gdańsk. Na kopercie należy umieścić dopisek: KONKURS. Na zgłoszenia czekamy do 11.09.2017.

4.       Informacje o rozstrzygnięciu konkursu i nagrodzonych aranżacjach w kategoriach: najpiękniejszy gdański balkon oraz najpiękniejszy gdański przedogródek  zostaną zamieszczone na stronie www.gzdiz.gda.pl oraz na stronie www.gdansk.pl. Dodatkowo laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach pocztą elektroniczną lub telefonicznie do 29.09.2017 r.

Nagrody:

1.       Autorom najlepszych aranżacji w kategorii „Najpiękniejszy gdański balkon 2017 r.” zostaną przyznane przez Organizatora nagrody w wysokości: 

a)      1000,00 zł brutto – za I miejsce

b)      500,00 zł brutto – za II miejsce

c)       300,00 zl brutto – za III miejsce.

2.       Autorom najlepszych aranżacji w kategorii „Najpiękniejszy gdański przedogródek 2017 r.” zostaną przyznane przez Organizatora nagrody w wysokości: 

a)      1000,00 zł brutto – za I miejsce

b)      500,00 zł brutto – za II miejsce

c)       300,00 zł brutto – za III miejsce

 

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

 

 

Link do pobrania poradnika w wersji

Link do regulaminu

Link do formularza zgłoszeniowego


 

Polecamy:

aleja lipowa

email: info@gzdiz.gda.pl
©2010-2017 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni