Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualności270543681
2Zamówienia Publiczne1593732368
3Aktualności658674643
4Nabór na wolne stanowiska55861546
5Praca w GZDiZ52887142
6Kontakt50407277
7Wyniki naboru49059478
8Działy GZDiZ29810174
9EURO 201217552135
10Strefa Płatnego Parkowania16783248
11Druki do pobrania16709179
12Dział Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego155131457
13Jak załatwić sprawę14654217
14Utrudnienia w ruchu14474916
15Inwestycje14104207
16Inwestycje126191559
17O nas12100174
18Dyrekcja i kadra kierownicza8682175
19UU - Dział Utrzymania Dróg8649119
20Dyżurny Inżynier Miasta7367215
21ZD - Dział Uzgodnień6634132
22ZI - Dział Inżynierii Ruchu6631186
23Parki6553159
24Dział Inżynierii Ruchu6457550
25ZA - Dział Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego6430131
26Postępowania archiwalne6355925
27Drogi w utrzymaniu ZDiZ6089124
28Dział Utrzymania Dróg6028480
29PZ - Dział Utrzymania Zieleni5528114
30Dział Parkowania5376441
31Pomniki5090170
32Dział Utrzymania Zieleni4506586
33ZP - Dział Parkowania4366136
34Drogi publiczne4012130
35Opłaty3967184
36Dokumenty do pobrania338165
37UE - Dział Energetyczny3359143
38UT - Dział Utrzymania Infrastruktury Tramwajowej i Autobusowej3239153
39PC - Dział Oczyszczania3161134
40NA - Dział Administracyjno-Osobowy2888116
41ZL - Dział Planowania2777163
42Status prawny2530155
43Przydatne adresy2459129
44Drogi wewnętrzne2208106
45Specjalna infolinia dotycząca EURO 2012 (TRANSPORT, ORGANIZACJA RUCHU, KOMUNIKACJA) - tel. 58 52 44 522 (w godz. 7.30-14.30)217763
46Park Oliwski2135109
474 Pomnik Poległych Stoczniowców211392
48NZ - Dział Zamówień Publicznych2059109
49FK - Dział Księgowy2030141
50UM - Dział Utrzymania Obiektów Inżynierskich1858118

Polecamy:

aleja lipowa

email: info@zdiz.gda.pl
©2010 Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku
Powered by ICOR